Най-спорната ситуация в дербито от Първа лига между Левски и Лудогорец стана в добавеното време.

В 92-ата минута станахме свидетели на отменен гол за Левски! Сангаре засече с глава центриране в наказателното поле и изпрати топката в мрежата - 1:1! Да, ама не! 

Главният съдия Венцислав Мигрев прецени, че има фаул в атака на Акрам Бурас срещу Петър Станич.

Много спорно решение на рефера, който дори не погледна към вариант за разглеждане на ситуацията с ВАР!