Поредният екшън се разигра по време на мач от родните “В” групи. Почти не минава кръг в третото ниво на футбола ни, в което да няма я бой между играчи, я между фенове. Този уикенд пострадалият беше съдията на двубоя Витоша (Долна Диканя) - Хебър 2011 (Пазарджик).

Гостите от Пазарджик откриха резултата в 35-ата минута чрез Димитър Стоянов, но домакините не бяха съгласни с попадението и бурно протестираха. Реферът Людмил Павлов от София го отнесе. Трима играчи на Витоша му нанесоха побой и той беше принуден да прекрати срещата още преди края на първото полувреме.

Очаква се Зоналният съвет на БФС да присъди служебен резултат 0:4 за Хебър, а домакините ще отнесат сериозна санкция, като е възможно да бъдат изхвърлени от Югозападна „В" група./БЛИЦ