Контролата между втородивизионните Сливен и Черноморец (Поморие) беше прекратена в 65-ата минута, съобщиха пред БЛИЦ свидетели на случилото се на стадион "Хаджи Димитър".

Причината е падналата градушка, която не позволи на футболистите на двата отбора да продължат играта си и перспективният съдия Валентин Станчев взе правилното решение да ги прибере в съблекалните.

Малко преди започването на валежа на ледените парчета "войводите" вкараха гол за 2:1 чрез Апостолов. В 40-ата минута Валентин Веселинов бе открил резултата за Сливен, а гостите от Поморие изравниха след почивката.

Следващата контрола на тима на Йордан Лечков е утре срещу "Ботев" (Гълъбово), а поморийските "акули" ще мерят сили със Созопол в събота.