Вторият отбор на Левски победи с 3:2 като гост ЦСКА 1948 III в мач от 14-ия кръг в Югозападна трета лига. Два гола за "сините" вкара Преслав Бачев. 17-годишният нападател, който преди дни удължи договора си с клуба, откри резултата в 7-ата минута, след което бе точен и в 26-ата.

"Червените" успяха да изравнят - 2:2, а в победното попадение за Левски реализира Калоян Петков в 55-ата минута.

Воденият от Христо Арангелов дублиращ тим на "сините" е на 11-ото място в класирането с 19 точки. ЦСКА 1948 III е на 17-ата позиция с 14 т.

Съставът на Левски II: 1. Даниел Стефанов, 2. Георги Русинов, 3. Адриан Видинов, 4. Виктор Любенов (46 – 15. Мартин Пасалидис), 5. Дейвид Михалев (52 – 14. Янислав Дерлоков), 6. Никола Бандев, 7. Кристиан Красимиров (46 – 17. Кристиян Йовов), 8. Александър Божилов, 9. Преслав Бачев (46 – 19. Калоян Петков), 10. Георги Атанасов (60 – 16. Виктор Добрев), 11. Борислав Рупанов (к)