ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 3 И СПЕЧЕЛИ ЗЛАТНА ТОПКА ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Берое и Етър завършиха при 0:0 в среща от 20-ия кръг на efbet Лига, последен за есенния полусезон на първенството.

Двубоят не предложи опасности пред двамата вратари в началото, но след 10-ата минута домакините пропуснаха две добри възможности.

Етър отвърна с удар със задна ножица на Мариян Иванов, който прати топката над вратата.

След малко повече от половин час игра капитанът на Етър Георги Ангелов изчисти топката от голлинията, а минути по-късно гол на съотборника му Моузес Кандидус бе отменен заради засада.

WINBET – завишени коефициенти за топ спортни събития (18+)

Минути преди началото на втората част играта бе спряна за 10 минути заради запалени димки.

Четвърт час преди края Кольо Станев напусна играта с директен червен картон. Първоначално Никола Попов не видя добре ситуацията, но след ВАР взе решение.

Десет минути преди края Джани Политино пропусна да донесе успеха за Берое след пас на Вини Трибуле, но стреля покрай вратата.

Сантиаго Годой също се отчете с неточен удар пред вратата на Етър в 88-ата минута.

Равенството запази позициите на двата отбора в класирането. Берое е на девето място с 25 точки, Етър е на дъното с 9.

БЕРОЕ - ЕТЪР 0:0

По-важното от мача по минути:

1' Начало на двубоя.
11' Шанс за Берое! Енцо Ойос стреля от фаул, но топката се отби в играч от стената.
12' Франко Минго достигна до отбита топка пред вратата на Пирин, но шутира твърде неточно.
22' Възможност за Етър! Мариян Иванов опита акробатичен изстрел със задна ножица, но топката премина  над напречната греда.
32' Вини Трибуле стреля с глава, но прати топката над гредата на Величков.
35' Чудесна възможност за Берое! Викторио Вълков насочи с глава топката към вратата на Етър, но капитанът Георги Ангелов изчисти от голлинията.
37' ОТМЕНЕН ГОЛ!!! Моузес Кандидус вкара гол на Берое, но попадението му е отменено заради засада.
45+1' Край на първата част!

46' Начало на второто полувреме.
51' Играта временно е спряна заради запалени димки по трибуните и намалена видимост на терена.
71' Страхотна възможност за Джани Политино, но ударът му е спасен.
75'  ЧЕРВЕН КАРТОН! Кольо Станев е изгонен след ВАР за груб фаул срещу Сегундо Пачаме.
79' Вини Трибуле свали топката с глава за Джани Политино, но ударът му бе твърде неточен.
88' Нов пропуск за Берое! Удар на Сантиаго Годой премина встрани от вратата.
90' 13 минути продължение.
90+5' Няколко удара с глава към вратата на Етър! Ангелов чисти голлинията.
90+9' Сегундо Пачаме стреля, но отново покрай целта.
90+16' Край на мача!

Берое БЕРОЕ: 23. Родриго Ачинели, 14. Викторио Вълков, 3. Франко Минго (К), 7. Густаво Каскардо, 11. Джани Политино , 15. Енцо Еспиноса (73'  6. Жорди Говеа ), 17. Едуин Ласо, 10. Енцо Ойос, 24. Стефан Гаврилов (73'  20. Сегундо Пачаме), 91. Вини Трибуле, 9. Сантиаго Годой
Резерви: 1. Димитър Алтънов, 19. Васил Василев, 18. Илиян Стоянов, 99. Майк Севайос
Старши треньор: Хосе Луис Ачиари

Етър ЕТЪР: 22. Мартин Величков, 7. Кольо Станев , 15. Георги Ангелов (К), 25. Крум Стоянов, 23. Моузес Кандидус, 29. Янко Ангелов, 26. Мариян Иванов, 8. Мартин Моран (78'  38. Владислав Найденов), 4. Георги Александров (87'  70. Димо Бакалов) , 24. Шахредин Букхолда (90'  77. Мартин Николов), 14. Ивайло Димитров (87'  10. Ловре Кнежевич)
Резерви: 1. Алесандро Гуарноне, 19. Хавиер Бетегон, 6. Пламен Димов, 32. Усама Алу, 17. Атанас Атанасов
Старши треньор: Светослав Петров

Съдия: Никола Попов
Стадион: "Берое", Стара Загора
Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР