Първа загуба за сезона допуснаха юношите старша възраст на Етър. Играчите на Борислав Евтимов паднаха с 0:2 от плевенския Спартак и му отстъпиха първото място в класирането.

Етърци пропуснаха да наклонят везните в своя полза преди почивката, когато имаха три отлични възможности, съобщава sport-vt.com. Цветомир Додуров изведе Христо Стоев сам срещу вратаря на плевенчани, но той би леко. След това крилото имаше още един шанс да се разпише, пропуск от чиста позиция направи и Захари Захариев, но като цяло халфовете и нападателите създадоха малко възможности.

В началото на втората част нападател на Спартак фаулира Михаел Павлов, след което комбинира със съотборник за 0:1. Малко по-късно след грешка в отбрана плевенчани стигнаха до 0:2 и си тръгнаха с трите точки.

Мачът бе гледан от старши треньора на мъжкия отбор на Етър Сашо Ангелов, който заяви, че е разочарован от представянето, независимо, че при първия гол на гостите е имало нарушение в атака.