Първото попадение на Тодор Неделев за "Ботев" (Пловдив) при победата с 2:1 над "Левски" стана гол на 1-ия кръг на "А" група.

Талантът навърза трима човека на "сините", като успя да бутне топката между краката на Нуно Пинто, премина покрай Орлин Старокин като покрай уличен стълб и накрая стреля технично в далечния ъгъл на Пламен Илиев за 1:1. Това бижу събра 532 гласа в анкетата на сайта agrupa.news7.bg, информираха от ТВ7.

На второ място бе второто попадение на Неделев в мача, с което той донесе победата на отбора си. Младокът прехвърли с фантастичен удар Пламен Илиев, а този гол получи 77 гласа.

На трето място с 34 гласа пък е третият гол от този мач – попадението на Гари Родригес, с което "Левски" излезе напред в резултата през първото полувреме.

Четвърти остана Самир Аясс с победния гол за новака Любимец срещу Лудогорец (8 глава), а петото място е за Страхил Попов и точния му удар с глава за победата на Литекс срещу Нефтохимик (4 гласа).