Станислав Генчев е напуснал треньорския пост в Локо София днес, научи БЛИЦ. След тренировката наставникът се е сбогувал с футболистите и си е тръгнал.
Генчев пое "червено-черните" миналото лято с поставена цел първа осмица. Локо обаче остана извън нея и логично се стига до раздяла.
На 20 март БЛИЦ първи съобщи, че Станислав може да поеме отново Ботев Пд през лятото, а за негов заместник в "Надежда" е спряган Златомир Загорчич.
Пламен СЛАВОВ/БЛИЦ СПОРТ
Първо в БЛИЦ: Локо Сф остана без треньор
Станислав Генчев си събра багажа от "Надежда"
София, България
Пламен Славов 18943
1