Станислав Генчев е напуснал треньорския пост в Локо София днес, научи БЛИЦ.  След тренировката наставникът се е сбогувал с футболистите и си е тръгнал. 

Генчев пое "червено-черните"  миналото лято с поставена цел първа осмица. Локо обаче остана извън нея и логично се стига до раздяла.

На 20 март БЛИЦ първи съобщи, че Станислав може да поеме отново Ботев Пд през лятото, а за негов заместник в "Надежда" е спряган Златомир Загорчич. 
Пламен СЛАВОВ/БЛИЦ СПОРТ