Воденият от Малин Орачев тим на Черноморец, който се състезава в Елитната юношеска група до 17 години, записа важна победа. Бургаските таланти надвиха ЦСКА с 2:1 като гости.

Още в 10-ата минута щатният реализатор Милчо Ангелов откри резултата след страхотен диагонален изстрел. 5 минути по-късно домакините успяха да изравнят чрез Радой Божилов. Няколко минути по-късно гостите от Бургас останаха с човек по-малко, след като стражът на "акулите" Димитър Тодоров получи директен червен картон. Въпреки численото неравенство черноморци показаха характер и успяха да стигнат и до победно попадение, чрез Стоян Вълчев.

С актив от 32 точки Черноморец заема 4-ото място във временното класиране, като има равен брой точки с третия - "Левски". В следващия кръг талантите от Бургас гостуват на Спартак (Пловдив).