„Ботев” (Враца) победи Вихрен с 4:2 в контрола, играна в Сандански. Това беше третата проверка за тима, воден от Адалберт Зафиров, през зимната подготовка и втората победа.

Николай Ботев вкара 2 попадения за врачани, Валдемар Стоянов и Альоша Илиев бяха автори на останалите два гола. Последният получи контузия и в 24-ата минута трябваше да бъде заменен принудително от Йоан Петков. До почивката ще се запомни и шут на
Цветелин Тонев в гредата на домакините.

„Ботев”: Христо Митов (46 - Ангел Юсев), Дарко Савич (55 - Камен Каменов), Любомир Десподов (55 - Милен Георгиев), Петър Альошев (55 - Валдемар Стоянов), Илиян Марчев (55 - Любослав Петров), Калоян Цветков, Дилян Димитров (55 - Кирил Атанасов), Григор Георгиев (46 - Николай Ботев), Альоша Илиев (24 - Йоан Петков), Цветелин Тонев (55 - Жак Коен), Тихомир Найденов (55 - Янгбу).