Лидерът в Северозападната "В" група "Ботев" (Враца) победи с 6:0 Бдин (Видин) в първата контрола пред родна публика. Сред зрителите на мача беше председателят на УС на местния клуб и кмет на града Калин Каминов.

В 8-ата минута Христо Спасов нацели напречната греда от фаул. В 33-ата Любослав Петров изведе Спасов, той преодоля двама защитници и технично вкара за 1:0.

След почивката и двамата треньори направиха множество смени, като ботевци, наложиха пълна доминация. В 66-ата минута главният рефер Илиян Маринов отмени гол на Тодор Чаворски заради засада, но само 2 минути по-късно юношата на "Левски" вкара за 2:0 с точен изстрел от въздуха. В 70-ата Михаел Кисьов бе повален в наказателонто поле на Бдин и съдията отсъди дузпа, превърната в гол от Милен Василев.

В 80-ата 30-метров пас на Василев изведе Ивайло Цветанов зад защитата на гостите и той отбеляза за 4:0. В 86-ата минута Вилиян Манолов с прецизно центриране асистира на Чаворски за 5:0. В 88-ата страхотна тройна комбинация между Манолов, Любослав Младенов и Мартин Димитров доведе до крайното 6:0.