"Ботев" (Враца) разби с класическото 3:0 третодивизионния Пирин (Разлог) в контрола, която се игра на терена с изкуствено покритие в Сандански.

Николай Владинов откри резултата за селекцията на Тони Здравков в 32-ата минута. В 66-ата Илия Илиев изведе отлично Иван Коконов и той покачи на 2:0.

В 73-ата минута новото попълнение Косьо Мирчев изскочи срещу вратаря на Пирин и изпрати топката в левия му ъгъл, оформяйки крайното 3:0 с първото си попадение за "Ботев" (Враца).

За селекцията на Тони Здравков това беше третата победа в контролите тази зима след успехите над Малеш (Микрево) с 2:0 и над Банско с 2:1. "Ботев" (Враца) се прибира от Сандански на 9 февруари, а на 10-и гостува на Монтана за поредна контрола.