Юношите младша възраст на "Ботев" (Враца) разбиха с 14:0 връстниците си от Мария Луиза (Лом) в мач от първия кръг на първенството в зона "Монтана".

Иво Цеков със страховито воле даде началото на голеадата във Враца още във 2-ата минута. Мартин Димитров покачи на 2:0 след самостоятелен рейд и перфектна асистенция на Кирил Кръстев. Последният вкара за 3:0 с глава, възползвайки се от подаване на Вилиян Манолов, пише "Конкурент". Завърналият се от Барселона Йордан Йорданов заби четвъртото попадение и асистира на Манолов и Кръстев за петия и шестия гол. В края на първата част Кирил Кръстев реализира за 7:0.

През второто полувреме тимът на Янислав Яков-Янко намали темпото, но по инерция добави още 7 попадения. Антонио Йорданов и Никола Иванов се разписаха по 2 пъти, а по веднъж точни бяха Цветомир Тихомиров, Александър Маринов и завършилият с 4 гола Кирил Кръстев, който разтресе и напречната греда. Гостите се отчетоха с един удар във вратата на скучаещия Божидар Русинов. /БЛИЦ