„Левски” победи ЦСКА с 1:0 във вечното дерби при 17-годишните. Срещата бе от 22-ия кръг на Елитната група, а единственото попадение бе дело на Атанас Кабов в 60-ата минута.

Двубоят бе много грозен, изпълнен с грубости, разправии, скандали, малко игрово време, още по-малко добри изпълнения и изключително слаб съдия - свирещият в "А" група Мартин Александров, пише „Виаспорт”.

От 27-ата минута Левски игра с човек повече заради директен червен картон на Иван Иванов от ЦСКА. Малко след това Павел Головодов от "червените" пропусна дузпа. Той уцели греда и отново игра с топката, като този път се поправи, но тъй като няма право на това, попадението с основание не бе зачетено.

С успеха „Левски” се изравни по точки с „червените”, като двата тима имат по 47. Лидер е ДИТ с 51.