"Левски" спечели с 3:1 срещу ЦСКА на "Герена" в мач от първия кръг в групата на старшата възраст, родени през 1995 година, съобщава Viasport.bg. "Армейците" поведоха през първото полувреме, но след почивката превъзходството на домакините беше изразено с три гола. Половин час "сините" на треньора Владко Шаламанов играха с човек по-малко заради втори жълт картон.

"Левски" - ЦСКА 3:1
0:1 Павел Янев (11), 1:1 Кристиян Манковски (46), 2:1 Владислав Мисяк (51), 3:1 Ерай Карадайъ (66)

"Левски": Александър Любенов, Ангел Захариев, Любомир Илиев, Християн Рачев (Борислав Драгиев), Даниел Коен, Ивайло Иванов (Светлин Колев), Стивън Петков /к/ (Стоян Костадинов), Кристиян Манковски (Милен Шуманов), Ерай Карадайъ, Христофор Хубчев (Кристиян Иванов), Владислав Мисяк (Мартин Сандов)
Треньор: Владко Шаламанов

ЦСКА: Радослав Костадинов (Мартин Врачев), Димитър Владимиров, Тодор Филев, Йордан Шкевов, Тони Стоичков /к/, Христо Георгиев, Радой Божилов, Калоян Янков (Кристиан Цеков), Павел Янев, Димитър Маймунков, Любен Пандев (Иван Велков)
Треньор: Альоша Димитров