Юношите старша-възраст на "Левски" (набор 1994 г.) с треньор Викторио Павлов загубиха драматично с 4:5 след изпълнения на дузпи от чешкия Млада Болеслав на полуфинал в силния международен турнир за Купата на Централна и Източна Европа - CEE Cup в Прага.

Редовното време на мача завърши при резултат 2:2. "Левски" поведе с 1:0 през първото полувреме с гол на Валентин Добревски, но след почивката Млада Болеслав обърна резултата до 2:1. В последната минута на срещата Валентин Добревски успя да изравни - 2:2. Последваха изпълнения на дузпи, при които чехите се оказаха по-точни и спечелиха с 5:4.

Така миналогодишният победител в турнира Млада Болеслав отново се класира на финала, който е в неделя, докато "Левски" ще играе утре двубой за 3-4 място. В другия полуфинал се срещат Спарта (Прага, Чехия) и Вашаш (Будапеща, Унгария).