Детският тим на “Левски” (набор 1998 г.) победи с категоричното 4:2 връстниците си от вечния враг ЦСКА. За отбора воден от треньора Александър Георгиев три гола заби Алекс Боримиров – син на бившия футболист и бивш спортен директор на “Левски” Даниел Боримиров. Двубоят се игра на на изкуствения терен на „Герена”, а с победата “сините” оглавиха еднолично класирането в столичното първенство с актив от 25 точки.

Алекс откри резултата в края на първото полувреме, но минута по-късно Марчело Тенев изравни. Втората част също започна много силно за домакините. Боримиров отправи удар към вратата, който рикошира Давид Стоянов и той се озова в мрежата. Третият гол реализира Божидар Божилов, а четвъртият отново Алекс Боримиров, който бе аплодиран бурно от публиката. “Червените” успяха само да намалят резултата чрез Марио Йорданов с глава.