С цели 13 минути закъсня последният пренасрочен мач за първенство на Областната футболна група между Сакарски спортист (Тополовград) и Извор Ам (село Горски извор).

Двата отбора и служебните лица трябвало да чакат на терена в събота, защото докторът, обслужващ срещата, приел покана за "свинско погребение". Независимо от проблема, домакините победиха с 2:0 и така смятаният за лидер отбор от село Горски извор остана под тройката в есенното класиране.

В един много оспорван двубой сакарци успяха да вземат 2 гола преднина още през първото полувреме с майсторски попадения на Милен Костов в 18-ата минута и на Костадин Минчев в 24-ата, информира "Хасковска Марица". Положения се откриха и пред нападателите на гостите, но те нямаха шанс да променят резултата. Не сториха това даже и след отсъдената в тяхна полза дузпа в 90-ата минута на мача.

Младият съдия Любомир Павлов показа 9 жълти картона (2 за домакините и 7 за гостуващия тим).