Берое и Локомотив (София) завършиха 1:1 в мач от 11-ия кръг на Младежката група. Александър Манолов откри от дузпа за дубъла на старозагорци в 33-ата минута, а Преслав Йорданов изравни шест минути по-късно. Така след пълното завъртане за първи път срещу всички съперници младежите на Берое имат актив от 15 точки, спечелени от 4 победи, 3 равенства и 4 загуби. Дубълът на Локо (Сф) пък има 9 точки.

Берое U21 – Локомотив U21 (София) 1:1
1:0 Александър Манолов (33-дузпа), 1:1 Преслав Йорданов (39)

Берое: 1. Михаил Михайлов, 6. Илия Мунин, 15. Денислав Димитров, 19. Пламен Тенев (к), 8. Георги Динков, 4. Пейчо Енчев, 7. Кирил Личев, 88. Димитър Трайков (73′ – 91. Жюлиен Бенков), 92. Емин Ахмед, 10. Венцислав Иванов, 9. Александър Манолов (78′ – 2. Борислав Желязков); резерви: 22. Веселин Добрев, 11. Димитър Видев, 77. Никола Грозданов, 80. Диян Динев 18. Даниел Стефанов; старши треньор: Иван Гаджев

Локо (Сф): 13. Кристиян Кацарев, 5. Валентин Йовев, 6. Антон Славчев, 26. Слави Паскалев, 20. Иван Попов, 21. Даниел Гаджев, 7. Георг Василев (73′ – 19. Ермес Кандела), 8. Даниел Васев, 9. Преслав Йорданов, 17. Димитър Велковски (86′ – 14. Денислав Петров), 92. Александър Манолов; резерви: Георги Петков, 77. Валери Дръндев, 18. Бисер Христов, 47. Ясен Деянов, 24. Манол Костадинов