Локомотив 2012 (Мездра) си върна лидерската позиция в Северозападната В група, след като в отложен мач от 7-ия кръг разгроми гостуващия Партизан (Червен бряг) с 6:0. Двубоят бе представян като дербито на групата, тъй като двата отбора дълго време деляха първото място в класирането.

"Железничарите“ смачкаха противника и дори можеха да му вкарат над 10 гола. Кирилов откри резултата в 15-ата минута. В края на полувремето Цветомир Валериев отбеляза красив гол за 2:0. Седем минути след почивката съдията Георги Давидов отсъди дузпа, която Иван Редовски реализира за 3:0. В 66-ата минута Борис Борисов бе изведен сам срещу вратаря на гостите Николай Христов и покачи на 4:0. Секунди по-късно Иван Редовски на празна врата вкара петото попадение за отбора си. В последните секунди на двубоя резервата Петър Златков бе най-съобразителен в наказателното поле на Партизан и оформи крайното 6:0. За цял мач гостите не отправиха нито един удар към вратата на Христо Матев. И след тази среща Локомотив продължава без загубена точка./БЛИЦ