Организаторите на турнето на ЦСКА в Либия обявиха програмата на тристранния турнир. Участие ще вземат и представителите на домакините Ал Ахли (Триполи) и Ал Насър (Бенгази). Първият двубой на “червените” е днес от 15:30 часа – 45 минути срещу Ал Ахли. От 17:30 часа родният гранд ще изиграе нови 45 минути срещу Ал Насър. Във вторник двата либийски тима ще се изправят един срещу друг в ново полувреме от 45 минути. Комисия от около 12 души ще избира най-добър футболист след всяка част.

В сряда турнирът продължава с нови полувремена по 45 минути по схемата всеки срещу всеки. Победител ще е отборът, който събере най-много точки. Ако дадена среща завърши при равен резултат, след нейния край ще се изпълняват по три дузпи. Спечелилият ще получи 2 точки, а загубилият - 1. При равен брой точки между отборите първо ще се гледа головата разлика, а след това кой отбор е отбелязал повече попадения./БЛИЦ