Левски победи с 2:1 втория отбор на швейцарския Санкт Гален в двустранна игра. Попаденията за столичани реализираха Антонио Вутов и Станислав Костов. "Сините" започнаха със стартов състав, в който преобладаваха резервните футболисти на българския тим.

Още във 2-ата минута "сините" имаха възможност да открият резултата, след като Паулиньо намери в наказателното поле Нашименто, който обаче пропусна. След добрата атака на Левски на свой ред швейцарци поставиха на два пъти под напрежение Николай Кръстев.

В 26-ата минута Антонио Вутов се разписа от дузпа за игра с ръка.

В 33-ата минута гол на Папазов бе отменен, тъй като при последвалия центрирането рикошет топката напусна очертанията на игралното поле.

Секунди преди края на първата част Станислав Костов се разписа. След бърза контраатака топката стигна до Паулиньо, който навлезе в наказателното поле и стреля, вратарят на Санкт Гален първоначално парира изстрела, но при добавката Костов бе точен и направи резултата 2:0.

Малко след подновяването на играта - в 53-ата минута, швейцарският клуб намали преднината на "сините", след като колективна грешка в защитата на Левски бе наказана от Валентино. След попадението Левски можеше на два пъти да възстанови аванса си от два гола, но първо удар с глава на Папазов бе избит от голлинията, а след това пореден силен пробив по крилото на Паулиньо завърши с удар встрани от вратата.

В 87-ата минута хубав удар отдалеч на Петков бе избит в ъглов удар, а след последвалото изпълнение Станислав Иванов се размина на косъм с трети гол в полза на Левски.

Така Левски спечели двустранната игра с 2:1, като това е трета победа за "сините" на подготвителния лагер в Малта.

Състав на Левски:
Левски: Кръстев, Цветкович, Ангелов, Папазов, Фигуейрейро (Белаид 72'), Прохазка (к) (Иванов 77'), Нашименто (Найденов 77'), Юруков (Рошу 46'), Вутов (Белмонт 60'), Костов (Иванов 77'), Паулиньо