ЦСКА разби Локомотив Мездра с 5:0 в контрола, играна в северозападния град. "Червените" почиват идващия кръг в "А" група и заради това премериха сили с лидера в Северозападната "В" група. Головете за ЦСКА реализираха Григор Долапчиев, Гуидо ди Вани, Борис Галчев, Антон Карачанаков и Марсиньо. Дебют за тима направи каращият проби роден през 1997 година Марин Петров. БЛИЦ първа написа, че талантът от школата на Чавдар Етрополе ще тренира известно време с "червените". В игра за ЦСКА се завърна Антон Карачанаков, който дълго време лекуваше контузия.

ЦСКА започна със схема 4-1-4-1
Вратар: Стоян Колев
Десен защитник: Здравко Илиев, централни бранители: Божидар Чорбаджийски и Венцислав Василев, ляв защитник: Браян Ереро
Опорни халфове: Тодор Янчев и Борис Галчев
Дясно крило: Антон Карачанаков, ляво крило: Неманя Милисавлевич
В атака: Григор Долапчиев и Гуидо ди Вани

В първите 15 минути нямаше голови положения пред двете врати, като домакините се държаха напълно равностойно на елитния си съперник. В 25-ата минута Карачанаков направи първия по-сериозен пропуск. Нападателят бе изведен от Галчев зад защитата на Локомотив, но останал сам срещу вратаря, би покрай гредата. В 31-ата минута ЦСКА откри резултата след гол на юношата Григор Долапчиев. Здравко Илиев напредна отдясно, центрира и Долапчиев с глава изведе "червените" напред. В 35-ата минута този път Долапчиев се отчете с асистенция. Той изведе Гуидо ди Вани с перфектен пас зад защитата, който направи резултата 2:0. В 38-ата минута след разбъркване в наказателното поле на домакините Антон Карачанаков стигна до топката и с диагонален удар прати топката в гредата. При добавката обаче никой от гостите не успя да стреля към вратата.

В началото на второто полувреме Стойчо Младенов пусна Марсиньо на мястото на Милисавлевич. В 55-ата минута Борис Галчев направи резултата класически след удар с глава. В 60-ата минута в игра за ЦСКА се появи каращият проби Марин Петров, който замени Гуидо ди Вани. БЛИЦ първа написа, че роденият през 1997 година талант от школата на Христо Стоичков ще тренира известно време с "червените". В 63-ата минута Антон Карачанаков направи резултата 4:0 за ЦСКА, който получи подаване от Браян Ереро, направил страхотен рейд отляво. В 71-ата минута Марсиньо покачи на 5:0 в полза на "армейците". Карачанаков подаде на бразилеца, който влезе в наказателното поле и с хубав удар прати топката във вратата на домакините. Младият Марин Петров показа прилични качества и в 83-ата минута за малко да асистира за попадение на Тодор Янчев. Младокът подаде добре на капитана, но вратарят на Локомотив (Мездра) изби удара с глава.

Локомотив Мездра – ЦСКА 0:5
0:1 Григор Долапчиев (31), 0:2 Гуидо ди Вани (35), 0:3 Борис Галчев (55), 0:4 Антон Карачанаков (63), 0:5 Марсиньо (71)

Локомотив Мездра:
89. Христо Матев, 21. Александър кирилов, 3. Виктор Стоянов, 13. Кристиан Кътов, 18. Явор Янков, 19. Николай Ганчев, 22. Александър Миков, 20. Ивайло Цветанов, 9. Тодор Чаворски, 5. Николай Цветков, 7. Валдемар Стоянов
Резерви: 23. Ивайло Сайков, 10. Борис Тончев, 2. Стоян Митев, 4. Борис Петков, 8. Кирил Кръстев, 15. Ивайло Бояджиев, 16. Марио Иванов, 6. Пламен Бузов, 14. Владимир Найденов
Старши треньор: Иван Редовски

ЦСКА: 99.Стоян Колев, 2.Здравко Илиев, 4.Божидар Чорбаджийски, 21.Венцислав Василев (56 - 46.Тони Стоичков), 27 Браян Eреро (75 -  3.Емил Ботев), 11.Неманя Милисавлевич (51 - 10.Марсиньо), 5.Тодор Янчев-к, 8.Борис Галчев, 71.Антон Карачанаков, 26.Гуидо Ди Вани (60 - 24.Марин Петров), 45.Григор Долапчиев (9 - 9.Иван Ангушев)
Резерви: 12.Томас Черни, 3.Емил Ботев, 9.Иван Ангушев, 10.Марсиньо, 24.Марин Петров, 46.Тони Стоичков
Старши треньор: Стойчо Младенов