Българският национал Александър Тонев се превърна в герой за своя тим. Нападателят вкара единствения гол за успеха с 1:0 над Хазар (Ленкоран) в реванша от втория предварителен кръг на Лига Европа. Това попадение в 15-ата минута бе достатъчно на поляците да се класират в следващата фаза, след като в първата среща резултатът бе 1:1.

Тонев започна като титуляр в мача и остана на терена пълни 90 минути. Бившият защитник на Черноморец, Нафтекс и Спартак (Варна) Радомир Тодоров също бе в стартовия състав на Хазар. Защитникът остана на терена до 80-ата минута, когато бе сменен от бразилеца Рикардо. Главен съдия на мача също бе българин – Станислав Тодоров. Асистираха му Георги Славов и Иво Колев. Четвърти рефер бе Николай Йорданов. В следващия кръг Лех ще играе срещу шведския АИК.