Третодивизионните Пирин (Благоевград) и Оборище (Панагюрище) завършиха наравно 2:2. Контролата се игра на изкуствения терен в Сандански. В мача имаше куриозен момент. В 25-ата минута главният съдия Христо Ристосков от Сандански вдигна червен картон на играча на Оборище Георги Кременлиев, който извърши груб фаул срещу Антонио Хаджииванов.

Талантът, тренирал в школата на Славия, е син на героя от САЩ`94 Емил Кременлиев. След почивката обаче, изненадващо, след дискусия на Ристосков със спортно-техническия щаб на Оборище, реферът разреши на Кременлиев-младши да се завърне в игра.

На терена за тима от Панагюрище бяха още бившият вратар на ЦСКА Тодор Кючуков, както и Стойчо Младенов-младши.

"Орлетата" водеха с 2:0, но допуснаха изравняване в последните 15-ина минути. В 36-ата Антонио Хаджииванов даде преднина на Пирин, а в 67-ата Смаил Креболиев удвои преднината на тима, воден от Йордан Боздански. Оборище (Панагюрище) стигна до равенството след попадения на Янко Янков и Стефан Чилигиров в заключителните минути.