Локо (Мз) не успя да увеличи шанса си за оставане в групата след 1:1 у дома със Сливен. Домакините имат сериозни претенции към рефера Стефан Спасов, който в 75-ата минута подпря гостите, като не отсъди дузпа в тяхна полза за игра с ръка на Филип Филипов.

Локомотив откри резултата в 20-ата минута, когато точен за 1:0 бе Димитър Петков. Равенството обаче бе възстановено двадесетина минути по-късно, когато се разписа и Владислав Ямуков от тима на гостите.

Отборът от Мездра остава сред застрашените от изпадане и чака грешки на пловдивския Локомотив, който има тежки мачове със Славия и Локомотив (София) до края на шампионата./БЛИЦ

ЛОКО (Мз) – СЛИВЕН 1:1
1:0 Д. Петков (20), 1:1 Ямуков (41)

Локо: 23.Господинов, 3.Джоров, 9.Пажин, 4.Христозов, 13.Ст. Господинов, 7.Стр. Илиев, 16.Д. Петков, 17.Керчев, 6.Киров, 12.Русев (52 - Бамба), 10.Иса

Сливен: 1.Т. Тодоров, 24.Филипов (80 - Коконов), 16.Ковачев, 3.Киков, 13.Велев, 22.Стоянов, 7.Миндев, 27.Ямуков, 6.Димитров (22 - Петров), 14.Христов, 32.Миранда

Стадион: “Локомотив”
Съдия: Стефан Спасов