Съдията Владимир Вълков едва ли ще иска да си спомня за дебюта си във вечното дерби между Левски и ЦСКА, което оплеска още преди почивката. Mинути преди края на първото полувреме, при резултат 0:0, пловдивчанинът "взриви" мача с решението си да изгони Едвин Джеси и да остави "червените" с човек по-малко на терена.

Ганаецът и Иван Горанов се бяха вкопчили в здрава битка за топката край тъчлинията. Капитанът на Левски държеше съперника за фланелката, Джеси успя за миг да се освободи и да опита пробив, но двамата продължиха да се бутат.

Winbet - удвои тръпката от играта! (18+)

В крайна сметка Вълков реши да изгони футболиста на ЦСКА, предизвиквайки гнева на "армейците" и най-вече на Любослав Пенев. Реферът показа и жълт картон на Горанов.