Футболистът от Белица, който нокаутира страничния рефер Владимир Райчев, е бил арестуван веднага след мача, научи БЛИЦ от делегата на двубоя Петър Петров. Двубоят от Североизточната “В” група завърши с победа на Черноломец (Попово) с 1:0. Срещу провинилия се Мерджан Ремзиев Мехмедов е повдигнато обвинение и още днес ще бъде изправен пред съда. Футболистът е играл едно полувреме, след което е бил сменен. Според очевидци играчът е бил силно афектиран от смяната и се предполага, че именно заради този факт нервите му не издържали и той ударил с юмрук в лицето на Владимир Райчев.

БЛИЦ научи, че на двубоя Черноморец (Бяла) – Девня (2:0) играч също е ударил с юмрук в лицето дебютиралия като главен съдия варненец Красимир Георгиев. Играч от състава на гостите потърсил сметка от рефера за неотсъдено нарушение десетина минути преди края на мача.