Селекционерът на младежките национали Иван Колев е пред уволнение, след като тимът направи поредната си издънка. Младите футболисти загубиха с 1:2 приятелския мач с Гана, състоял се на стадион “Славия”. Двубоят бе наблюдаван от президента на БФС Борислав Михайлов и от члена на Изпълкома Емил Костадинов, който е отговорник за младежките национали. Боби си тръгна бесен от стадиона след падналия втори гол в нашата врата. Костадинов също не бе в настроение от видяното на терена. Не е изключено още тези дни да се стигне до треньорска рокада.

Мачът започна добре за българите. Още в 5-ата минута те поведоха след гол на капитана Лъчезар Балтанов. През второто полувреме обаче ганайците поеха инициативата и на няколко пъти застрашиха опасно българската врата. Влезлият като резерва страж Денчев спаси доста положения, но защитата ни никак не беше на ниво. Напълно логично гостите изравниха и после ни отбелязаха второ попадение

Хронология на мача
6 – Божиков стреля с глава, но бранител на гостите изчиства от голлинията
7 – Гол! 1:0 за България. Капитанът на нашите Лъчо Балтанов открива резултата с глава още в петата минута. Той се възползва от отлично центриране на Сашо Тонев отляво.
19 - Радо Димитров е контузен. Това води до принудителна смяна. На неговото място влиза Сашо Киров
35 - Адия от ганайците прави отчаян опит да изненада отдалеч Кирев, топката минава над гредата
40 - Божиков получава жълт картон
45 - Край на първото полувреме.
51 - Влезлият като резерва вратар Денчев спасява удар на Адамс от няколко метра.
56 - Гол! Капитанът на Гана Рами намери Исмаил, който с далечен изстрел от десетина метра прати топката в нашата мрежа - 1:1
60 - Денчев спасява опасен шут на Агейеманг
67 - Гол! Адия е изведен чудесно и с плътен удар прави резултата 1:2
75 - Недоволен от играта на младежите, президентът на БФС Борислав Михайлов напусна стадион "Славия"
89 - Сашо Киров пропуска добър шанс за изравняване. Вместо да нанесе силен удар, нападателят на Левски бие слабо в ръцете на ганайския вратар
БЪЛГАРИЯ (мл) – ГАНА (мл) 1:2
1:0 Балтанов (7), 1:1 Исмаил (56), 1:2 Адия (67)

БЪЛГАРИЯ (мл): 12. Кирев (46 - 1.Денчев), 20. Стоев (55 - 15.Дечев), 5. Божиков, 3. Макенджиев, 14. Петков (46 - 6.Зехиров), 7. Балтанов, 18. Колев (46-8.Огнянов), 9. Апостолов (46 - 13.Гаджалов), 10. Тонев, 11. Димитров (19 -21. Киров), 17. Петаков (Крачанов)
ГАНА (мл): 16. Джоузеф Адо, 4. Дениъл Адо, 3. Касену, 12. Боампомг, 8. Агейеманг, 2. Джеймс, 10. Рами, 6. Алия, 5. Опаре, 9. Адамс, 13. Тавиа (Абейко, Исмаил, Тоури, Гафару)