Локомотив 2012 (Мездра) отстъпи с 0:2 на Поморие в мач от първия пролетен кръг на „Б” група. Двубоят започна по най-лошия начин за "железничарите", които направиха солидна селекция с идването в клуба на новия директор Георги Бачев.

Любомир Божинов центрира в 6-ата минута и Христо Лемперов с глава изпрати топката в обратния на вратаря ъгъл за 0:1.

До почивката Владислав Златинов и Антонио Хаджииванов пропуснаха шансове за изравняване на резултата.

В 57-ата минута голмайсторът на Поморие Ахмед Ахмедов направи 0:2 след прострелен пас на Милен Танев.

Вчера в Мездра бяха преотстъпени от Литекс трима таланти, като двама от тях взеха участие в срещата днес, пише "Конкурент". През пролетта за Локомотив 2012 ще играят 18-годишният юношески национал Галин Минков, както и Емил Петров и Мартин Митов на по 19 г. В отбора са картотекирани също игралият преди време за Ботев (Враца) Георги Мирчев и вратарят Ивайло Крушарски.

Съставът на Локомотив (Мездра): Николай Кръстев, Любомир Христов, Георги Георгиев, Галин Минков, Стоян Георгиев, Майкъл Тевия, Манол Чапов /46 Емил Петров/, Любоя Арсен /46 Георги Мирчев/, Никола Яначков /66 Златко Бонев/, Владислав Златинов и Антонио Хаджииванов.

Kласиране, програма, резултати и всичко за "Б" група - ТУК !!!

"Б" ГРУПА - 18 КРЪГ
27 февруари 2016 г. (събота), 14:00 часа
Септември (Симитли) - Спартак (Плевен) 2:0
1:0 Владимир Каптиев (35), 2:0 Владимир Каптиев (57)

Дунав (Русе) - Нефтохимик 1:0
1:0 Мирослав Будинов (12)

Добруджа - Созопол 1:1
0:1 Станимир Митев (8), 1:1 Кристиян Петков (36)

Локомотив (Мездра) - Поморие 0:2
0:1 Христо Лемперов (6), 0:2 Ахмед Ахмедов (57)

Банско - Ботев (Гълъбово) 2:1
1:0 Христо Кирев (18), 2:0 Костадин Слаев (24), 2:1 Емил Иванов (85)

Оборище (Панагюрище) - Локомотив (Горна Оряховица) 1:0
1:0 Илиан Христов (35)

28 февруари 2016 г. (неделя), 14:00 часа
Пирин (Разлог) - Литекс II
Ивайло Иванов Стоянов, Димитър Стоилов, Георги Георгиев
4-ти съдия: Вангел Вангелов

* Мачът Верея - Лудогорец II е отложен за 27 aприл заради ремонта на стадион "Трейс Арена"