Септември (Симитли) победи Беласица с 4:1 в контролна среща, играна на стадиона в Крупник. Мартин Таушанов откри резултата в полза на Беласица още във 2-ата минута след самостоятелен пробив отдясно. В 8-ата минута колективна грешка на защитата на Беласица направи подарък на нападателя Владимир Каптиев, който с шут отблизо изравни за 1:1. Две минути по-късно след шут на Димитър Илиев топката се отклони от главата на Димитър Наков и се спря в мрежата на гостите за 2:1.

В 18-ата минута Владимир Каптиев при поредна контраатака на домакините изпрати топката в мрежата на Благой Стоянов за 3:1. Последният гол за Септември отбеляза Росен Колев в 62-ата минута.

Следващата контрола на Беласица е на 13 февруари от 11 часа срещу Банско в Марикостиново. Септември (Симитли) ще се срещне в събота с Миньор Перник./БЛИЦ СПОРТ