Юношите на Септември до 17 години записаха равенство 3:3 срещу ПАОК в приятелски мач, част от лагера на "септемврийци" в Гърция. Под ръководството на новия наставник на тима - Иван Гешев, талантите от столичния тим завършиха наравно с домакините от ПАОК, като още през първото полувреме двата отбора си отбелязаха 5 гола.

Гърците поведоха, а Мариян Наплатанов направи 1:1. Димитър Костадинов отбеляза феноменално попадение от над 30 метра и обърна резултата в полза на Септември. След това и Йордан Тодоров наказа ПАОК - 1:3, а до края на полувремето домакините намалиха на 2:3.

"През втората част съдията пропусна да отсъди чиста дузпа в полза на българите, които минути преди края допуснаха гол за 3:3", добавят от Септември на официалния си сайт.

Ден по-рано момчетата на Иван Гешев победиха с 2:1 Арис (Солун) в друга контрола. Автор на двете попадения стана Димитър Костадинов.