Юношите на Септември до 19 години, които играят в Младежката лига на УЕФА, загубиха тежко с 1:5 като домакин срещу Динамо (Киев) и така отпаднаха от турнира. Срещата, която се игра на "Виваком Арена Георги Аспарухов" бе реванш, като първият двубой бе загубен в Киев с 0:1.

Срещата днес започна перфектно за момчетата на Светослав Петров, които поведоха още в 6-ата минута, когато се разписа Димитър Костадинов, но след това последва вихрушка пред вратата на "виненочервените", които до полувремето вече изоставаха с 1:2.

През втората част паднаха нови три гола, като още до 51-ата минута резултатът бе 4:1 за Динамо, като головете за тях бяха дело на Цитаишвили от дузпа в 49-ата и на Волошин в 51-ата минута.

В края на срещата Денис Попов оформи крайното 5:1.