Италианският Лацио и българският шампион Лудогорец имат сериозни разминавания за цената на защитника Георги Терзиев, обяви телевизионният канал „Secondo Sky“.

Според информацията на италианската медия „орлите“ са предложили 1,5 милиона евро за българския национал. От разградския клуб обаче са поискали значително по-висока сума – 5 милиона евро.

За интерес на Лацио към Георги Терзиев стана ясно в края на ноември след мача на Лудогорец с Ливърпул (2:2) в София, когато бранителят вкара изравнителния гол две минути преди края.

Италианският футболен агент Джанлука ди Марцио тогава обяви, че ще дойде в България, за да гледа изявите на 22-годишния национал в мача на Лудогорец срещу Локомотив (София). На 30 ноември обаче Терзиев получи почивка от треньора Георги Дерменджиев и не игра при победата на тима си с 5:1.