Вторият в "Б" група Хасково победи с 3:1 Етър в последната си контрола преди началото на пролетния дял на първенството. Капитанът на домакините Недялко Хубенов (б.р. - шампион с Локомотив Пловдив през 2004 г.) откри резултата в 10-ата минута, след като излезе сам срещу вратаря на гостите от Велико Търново Венцислав Димитров и реализира в долния ляв ъгъл за 1:0. Само шест минути по-късно "виолетовите" на Сашо Ангелов изравниха с красив гол на Мартин Николов за 1:1.

В края на първото полувремето 34-годишният Недялко Хубенов се извиси над всички и с глава прати топката в мрежата за 2:1. През второто полувреме се получи здрав сблъсък, като за домакините пропусна Владислав Узунов. Крайното 3:1 оформи появилият се като резерва през второто полувреме Вълчан Чанев.