Нападателят на ЦСКА Килиън Шеридън, който кара проби в Сиатъл Саундърс, игра едно полувреме за резервите на тима от Мейджър Лийг Сокър в мача срещу втория отбор на Лос Анджелис Галакси. 22-годишният ирландец се появи на терена на почивката, а резервите на Сиатъл надвиха тези на Галакси с 1:0. Попадението падна в 82-ата минута и бе дело на Сами Очоа.

Както е известно, в първия тим на Лос Анджелис Галакси е английската звезда Дейвид Бекъм, който в последните дни е спряган за треньор на резервния състав.

Преди дни Шеридън, който има 3 мача за националния тим на Ейре, отбеляза гол за втория тим на Сиатъл при победата с 2:0 срещу резервите на Ванкувър Уайткепс. Тогава ирландецът пак игра едно полувреме, но започна титуляр. /БЛИЦ