Юношите на Левски до 17 години победиха с 2:0 като гост ЦСКА в отложен мач от 9-ия кръг на Елитната група. Цветомир Тодоров откри за „сините“ в 34-ата минута на срещата в клубната база на "армейците" в Панчарево, а Преслав Бачев оформи крайния резултат в 80-ата минута.

Левски, воден от сина на Димитър Димитров-Херо - Виктор Димитров, дели първото място в класирането на Елитната група до 17 години с Лудогорец - с по 35 точки. Третият Ботев (Пловдив) има 33, а ЦСКА е пети с 30.

Съставът на Левски U17: 99. Йоан Загоров, 2. Марио Дадаков, 4. Георги Коричков, 5. Слави Чакъров (к), 6. Дейвид Михалев, 7. Кристиан Красимиров (65 - 11. Адриан Райчев), 8. Цветомир Тодоров (75 – 18. Али Айвазов), 9. Преслав Бачев, 10. Любомир Тодоров (87 – 19. Георги Русинов), 14. Александър Божилов, 16. Антоан Стоянов.