Директорът на националните отбори Наско Сираков заяви, че е доволен от постигнатата победа над Черна гора с 4:1, която ни оставя в играта за световното първенство в ЮАР догодина.

“Добре, че вкарахме гол в последната минута на първото полувреме. През второто ни беше много по-лесно. Ние бяхме сигурни, че през втората част нашият отбор ще излезе по друг начин. Аз не виждам кой знае какви добри резултати да се получават, Италия води”, каза Наско след края на мача.

“Поуки не могат да се вадят 10 минути сед края на мача. Още сме подвластни на емоциите, по-трезво трябва да гледаме на нещата. Използвам случая да изкажа съболезнования на нелепо загиналите българи край Охрид и посвещавам победата именно на тях.

Срещу Италия не може да загубим, единствено може да спечелим от тях. Ако може да загубиш на футболния терен, това няма да е поражение, която да те притеснява, може само да спечелим”, завърши Сираков./БЛИЦ