Със скандал завърши срещата между Черно море и Левски от 13-ия кръг в Дублиращата група. "Моряците" победиха с 2:1 "сините" във Варна.

В последните минути на двубоя се разиграха изключително грозни сцени, след като ултраси на домакините нахлуха на терена, за да бият футболист на Левски.http://www.blitz.bg/documents/newsimages/2009-11-09-cl-ZZFWLARJZ.jpg

Побеснял фен на Черно море удари Боян Табаков, който вкара единственото попадение за "сините" в този мач.

Домакините поведоха с гол от дузпа в началото на второто полувреме, но гостите от София изравниха в средата на втората част чрез Табаков също от наказателен удар. Победният гол за Черно море падна в последните секунди. "Сините" доиграха срещата в намален състав, след като Иван Жечев получи два жълти картона и бе отстранен от игра.

Въпреки загубата Левски остава лидер в Дублиращата група с 29 точки, вторият Литекс има 28, а Черно море вече е с 23 точки в актива си. /БЛИЦ

Съставът на Левски: Ивайло Василев, Живко Атанасов, Симеон Иванов, Стилиян Николов, Иван Жечев, Роналд Донев, Павел Петков, Борислав Балджийски, Дениран Ортега, Боян Табаков, Александър Киров. През второто полувреме в игра влязоха Андреас Васев и Костадин Аджов