Контролата между Локомотив (София) и ЦСКА 1948 II приключи след само едно полувреме, след като “червените” решиха да не доиграват двубоя при 2:2 през първите 45 минути.

Резултатът бе открит от ЦСКА 1948 в 14-ата минута, когато Валентин Йосков получи пас отдясно и реализира за 1:0. В 29-ата Локомотив изравни. Димитър Митков излезе сам срещу вратарят и вкара за 1:1.

1000 лева Oнлайн казино Бонус от efbet

Скоро обаче ЦСКА 1948 II отново излезе напред в резултата, като отново точен бе Йосков. Малко преди почивката Локо отново изравни. Съдията отсъди дузпа в тяхна полза, която Митков реализира (2:2).

"Червените" имаха сериозни претенции около нарушението, това вбеси наставника им Владимир Димитров, който не изведе отбора си за втората част.

ЛОКОМОТИВ (СФ) - ЦСКА 1948 II 2:2
0:1 Йосков (14), 1:1 Митков (29), 1:2 Йосков (36), 2:2 Митков (42-д)