Сериозен скандал е избухнал в съблекалнята на Лудогорец на полувремето на мача с Пирин (Гоце Делчев). Шампионите се издъниха и стигнаха само до равенство 1:1, след като губеха няколко минути преди края с 0:1. На почивката Ивайло Петев замени нападателя Димо Бакалов с Неманя Милисавлевич. Това отприщило гнева на Бакалов, който поискал сметка от треньора за решението. Стигнало се до повишаване на тона и размяна на реплики, на които станал свидетел целият тим, пише “Тема спорт”. Петев бил недоволен от играта на Бакалов, а и нервите му дошли в повече заради негативния резултат. Ядосан от решението Димо Бакалов веднага си събрал багажа и отпрашил за родния Сливен, без да дочака края на мача. Очаква се нападателят да бъде глобен заради постъпката си./БЛИЦ