ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ  БУКМЕЙКЪР  ТУК!

Със скандално съдийско решение бе съпътствано дербито на дъното на Втора лига между Миньор (Перник) и Струмска слава (Радомир).

Срещата приключи при 1:1 след автогол на Мартин Костов в 63-ата минута и попадение на Борислав Николов за гостите в шест по-късно, но най-интересното се случи в малко преди края.

В 89-ата минута асистент реферът маркира засада при бърза атака на гостите, макар съвсем ясно да се видя в реално време, че такава няма.

Toп Коефициенти за efbet Лига!

Припомняме, че във второто ниво на родния футбол не се използва технологията ВАР и решенията на съдиите няма как да бъдат проверени по време на мача.

Със спечелената точка Струмска слава заема 13-о място в класирането с актив от 32, докато Миньор е сред изпадащите с 31.