Славия записа трудна победа с 1:0 над Локомотив (Мездра) на стадиона в "Овча Купел". Победното попадение за домакините реализира Александър Младенов от дузпа в 89-ата минута. Резултатът на стадион "Славия" се задържаше 0:0 четири минути преди края на редовното време, когато съдията Мартин Богдев отсъди дузпа за нарушение на Милчо Макенджиев срещу Жуниор. Последваха протести от страна на Макенджиев и Станимир Господинов, които бяха изгонени с червени картони. Синът на Стойчо Младенов реализира дузпата и донесе победата на Славия, но в продължението на мача и той бе изгонен за втори жълт картон. /БЛИЦ

СЛАВИЯ - ЛОКО (Мз) 1:0

1:0 Александър Младенов (89-дузпа)

СЛАВИЯ: 26.Мболи, 21.Дяков, 8.Б. Георгиев, 11.Ренет, 35.Й. Петков, 10.А. Николов, 27.Попара, 4.Н. Петров, 19.Жуниор, 17.Яшар, 28.Дубала

ЛОКО (Мз): 33.Линков, 4.Христозов, 24.Господинов, 14.Станков, 2.Макенджиев, 22.Моралес, 8.Софрониев, 77.Попов, 16.Д. Петков, 19.Иса, 26.Бамба