Славия – Нефтохимик 5:1
0:1 Михаел Орачев (37), 1:1 Радослав Василев (45+3-дузпа), 2:1 Галин Иванов (53), 3:1 Весели Марчев (58), 4:1 Галин Иванов (67), 5:1 Галин Иванов (72)

По-интересното от мача по минути
Преди началото на срещата вратарят на Славия Георги Петков, който днес става на 38 години, получи плакет по случай своя мач № 250 в "А" група
5 - Удар на Галин Иванов от наказателното поле минава в страни от вратата
11 - Центриране на Радослав Димитров отдясно, но ударът с глава на Марчев мина над вратата
21 - ДУЗПА за Славия. Нарушение на Диян Лефтеров в наказателното поле срещу Васелин Марчев
22 - ПРОПУСК! Чавдар Янков прати топката в аут при изпълнението на дузпата.
27 - smqna.jpg Принудителна смяна за Нефтохимик. Новото попълнение на "шейховете" Симеон Мечев заменя Станислав Жеков, който получи разтежение
28 - Радослав Димитров центрира отдясно, но Галин Иванов с глава би встрани от вратата
36 - ПРОПУСК на Радослав Василев. Нападателят на Славия нахлу в наказателното поле отляво, потърси далечния ъгъл на вратата, но би в аут
37 - topka.jpg ГООЛ!! Нефтохимик откри резултата. Михаел Орачев се разписа с далечен удар,при който топката лека рикошира в тялото на Пиргов и влезе във вратата
45 - Съдията Радан Мирянов даде поне две минути добавено време
45+2 ВТОРА ДУЗПА ЗА СЛАВИЯ! Нарушение на Ивелин Янев срещу Галин Иванов в наказателното поле
45+3 - topka.jpg  ГООЛ!!! Радослав Василев беше точен при изпълнението на наказателния удар и изравни резултата

46 - svirkata.jpg Начало на второто полувреме. smqna.jpg Втора смяна за Нефтохимик. Любомир Божинов заменя Диян Лефтеров
50 - Удар на Радослав Димитров от наказателното поле, Галин Димов чисти с глава пред голлинията
53 - topka.jpg  ГОООЛ ЗА СЛАВИЯ! Чавдар Янков с далечен пас изведе Галин Иванов зад гърба на защитата и той прати топката между краката на вратаря Георгиев
58 - topka.jpg ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Веселин Марчев се разписва с глава след центриране на Радослав Димитров отдясно.
65 - Смени и за двата отбора. smqna.jpg Треньорът на нефтохимик Златко Янков направи последната си промяна. Той пусна Ерай Карадайъ на мястото на появилия се на почивката Любомир Божинов. smqna.jpg Олег Шалаев заменя Янко Сандански в състава на Славия
67 - topka.jpg ЧЕТВЪРТИ ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Галин Иванов се разписва за втори път в мача, този път той е точен с удар от границата на наказателното поле
72 - topka.jpg ГОООЛ ЗА СЛАВИЯ!! Хеттрик на Галин Иванов, който от границата на наказателното поле посрещна подаване по земя от аутлинията на Фернандо да Силва
77 - smqna.jpg Последна промяна в състава на домакините. Фернандо да Силва отстъпва мястото си на Александър Александров.
90 - Съдията Радан Мирянов даде минимум две минути добавено време
90+1 - svirkata.jpg Реферът не дочака отсъдените две минути и в 52-ата секунда на добавеното време свири край на мача

logo_Slavia.jpgСлавия: 1.Георги Петков, 20.Радослав Димитров, 6.Димитър Пиргов, 4.Кире Ристевски, 18.Тадей Апатич, 10.Фернандо Да Силва (79-77.Александър Александров), 14.Янко Сандански (65-23.Олег Шалаев), 8.Чавдар Янков, 33.Галин Иванов, 17.Веселин Марчев, 11.Радослав Василев (75-7.Рангел Абушев)
Резерви: 12.Емил Петров, 77.Александър Александров, 3.Величко Величков, 26.Александър Дюлгеров, 25.Цветомир Панов, 23.Олег Шалаев, 7.Рангел Абушев
Треньор: Милен Радуканов

logo_neftohimik.jpgНефтохимик: 90.Костадин Георгиев, 81.Ивелин Янев, 20.Юри Иванов, 21.Коста Янев, 23.Станислав Жеков (27 - 14.Симеон Мечев), 4.Диян Лефтеров (46-32.Любомир Божинов, 65-9.Ерай Карадайъ), 19.Михаел Орачев, 10.Галин Димов, 11.Живко Петков, 5.25.Георги Петков, 25.Николай Костов
Резерви: 22.Пламен Колев, 32.Любомир Божинов, 14.Симеон Мечев, 9.Ерай Карадайъ
Треньор: Златко Янков