Славия победи с 3:1 Пирин (Разлог) в третата си контрола в Банско. Треньорът Емил Велев заложи на футболистите, които имат записани по-малко игрови минути. Поради тази причина началото бе за тима от Разлог.
 В 32-та минута резултатът бе открит в полза на Пирин. След изпълнение на пряк свободен удар топката рикошира в защитника на Славия Карасинкеров и изненада вратаря Зарев.
В края на първата част обаче латвиецът Лауринас Римавичус, който е на проби при “белите”, проби мощно и с плътен удар извън наказателното поле изравни – 1:1.
В 52-ата минута Рангелов центрира отляво, новото попълнение Николай Божов овладя топката и с техничен шут вкара за 2:1.
След това попадение в игра се появиха Цачев, Павлов и Виктор Генев. В 73-ата минута Павлов се пребори с трима и пусна към Мечев, който с далечен изстрел оформи крайното3:1.
СЛАВИЯ: Зарев, Богданов, Рангелов (Дениран), Огнянов, Карасинкеров, Мартинов, Божов (Цачев), Римавичус (Алберони), Георгиев (Генев), Мечев, Ахмед (Павлов).