Славия загуби с 2:3 у дома срещу втородивизионния Витоша (Бистрица) в контролна среща, която беше неофициален дебют за новия старши треньор на "белите" Владимир Иванов.

В четвъртата минута домакините поведоха в резултата с гол на защитника Георги Пашов, който се разписа след двойно подаване с нападателя Калоян Кръстев и точен удар от наказателното поле.

В средата на първата част Славия вкара и втори гол чрез юношата си Кръстев.

След почивката на контролата, играна на стадион "Славия", отборът на Витоша стигна до пълен обрат в резултата, след като старши треньорът на "белите" Владимир Иванов изпробва различен състав. В игра се появиха и каращите пробен период Сераф Джани, Делаи Мохамед и Габриел Бедрито. Тримата ще бъдат освободени от треньорското ръководство.

В 60-ата минута Кючуков направи резултата 2:1, а десет минути по-късно Лазаров изравни за 2:2. Осем минути преди края на срещата Емил Колев направи резултата 2:3 в полза на гостите от Витоша (Бистрица).