Славия завърши наравно 1:1 с втородивизионния Монтана във втората си приятелска среща по време на лагера в Банско, след като в първата контрола загуби с 1:2 от Спартак (Варна).

Новото попълнение на Константин Чешмеджиев направи официален дебют, след като подписа договор за две години по-рано през настоящата седмица.

В 38-ата минута бившият футболист на “белите” Тони Иванов изненадващо откри резултата в полза на монтанци.
През втората част старши треньорът Златомир Загорчич направи 11 промени в състава.

В 88-ата минута Емил Стоев центрира към Кристиян Добрев, който засече топката във вратата на Монтана.
Секунди преди последния съдийски сигнал на срещата Йон Бакеро пропусна да отбележи втори гол във вратата на отбора от втора дивизия.

Следващият приятелски мач на Славия е на 27 юни от 18.00 часа с Арда (Кърджали).

Състав на Славия: Светослав Вуцов, Ертан Томбак, Емил Виячки, Константин Чешмеджиев, Людовик Соарес, Ерол Дост, Георги Вълчев, Иван Минчев, Тони Тасев, Радослав Кирилов, Ахмед Ахмедов (като резерви влязоха Николай Кръстев, Йон Бакеро, Кристиян Добрев, Кемело Нгуена, Димитър Стоянов, Дарко Тасевски, Христо Попадийн, Кристиян Стоянов, Емил Стоев, Константин Иванов, Венцислав Керчев)

Следете с БЛИЦ СПОРТ: Лятна подготовка 2022