Вторият отбор на Славия постигна победа с 2:1 като гост над дублиращия отбор на Левски в мач от 9-ия кръг в Югозападната ELITBET Трета лига. Двубоят беше дебют за новия наставник на "белите" Ангел Славков.

Първото полувреме предложи интересни положения и за двата отбора, но добрите намеси на вратарите предопределиха резултата на полувремето 0:0. Всичко по-интересно се случи през втората част. Играчите на Левски откриха резултата в 51-ата минута.

След това Славия наложи териториален превес и успя да изравни резултата в 69-ата минута чрез нападателя Марко Милетич. Натискът на гостите продължи и след много многоходова комбинация през центъра в 78-ата минута, халфът Борис Тодоров отбеляза победното попадение в мача за крайното 2:1.

Славия е на шесто място в класирането с 14 точки, докато Левски II е с 9 т. и заемат 12-ата позиция. Лидер е Кюстендил с 27 т.