Славия организира бдение в памет на двете 9-годишни деца от клубната школа, които вчера загинаха при автомобилна катастрофа на автомагистрала „Тракия“. Събитието ще бъде тази вечер от 19:00 часа пред стадион „Александър Шаламанов“.
СЪОБЩЕНИЕТО НА СЛАВИЯ
Слависти,
днес всички скърбим за нашите бели деца...
Подложени сме на поредното изпитание, с което трябва да се справим заедно.
Нека всички сърца, съпричастни към тази трагедия, дойдат довечера в 19:00 ч. пред стадион „Александър Шаламанов".
Да оставим цвете, шалче, топка или просто да запалим заедно свещички в памет на белите душички...
Без значение цвета или отбора, защото всички сме хора..
Днес България скърби за своите деца...