Славия записа първа загуба в предсезонната си подготовка. В третия си мач “белите” паднаха с 0:2 от румънския Брашов. Това беше първа проверка за тима в турския курорт Анталия.

По програма възпитаниците на Мартин Кушев трябваше да премерят сили с Астра (Плоещ), но в последния момент се оказа, че ще излязат срещу друг румънския тим – 12-ия в класирането Брашов.

Попаденията за победителите реализираха Педро да Силва Мутиньо в 61-ата минута и Атила Хаднаги 20 по-късно. "Белите" завършиха мача в намален състав, след като Георги Христов получи червен картон в 72-ата минута.

Славия: Петров, Пашов, Желев, Огнянов, Филипов, П.Димитров, Юруков, Мохамед, Жуниор, Златинов, Божов (Кунчев, Р.Димитров, Златков, Ив.Тодоров, Милчев, Сандански, Акиоши, Ставрич, Бишевич, Георгиев, Попара, Ц.Тодоров, Романов, Васев, Василев, Христов).